W lipcu i sierpniu po raz już trzeci przywiewa Letni Festiwal Rozwojowy Ciepły Wiatr.

Praha Studio przy ul. Floriańskiej 8/23 to kameralne miejsce na szkolenia, warsztaty rozwojowe, spotkania, kręgi oraz sesje fotograficzne. To prawdopodobnie najprzytulniejsza przestrzeń na warszawskiej pradze.. I miejsce, w którym będziemy gościć uczestników Letniego Festiwalu. Oto opisy warsztatów, które odbędą się w lipcu.

2.07 Magda Werewka Na zmianę nigdy nie jest za późno

Magda Werewka udowodni, że nigdy nie jest za próżno na zmiany i że na każdym etapie swojego życia możesz dokonać w nim pozytywnych rewolucji

4.07 Tatiana Pałucka Błędy silnych kobiet w relacji z mężczyzną

Rewolucja w miłości: Czas, byś w końcu dostała to, na co zasługujesz. Czy pragniesz powrócić do swojej prawdziwej kobiecości?Już masz dosyć, że wszystko sama i chcesz poczuć się kobieco w twojej relacji?

Co Cię czeka na warsztatach?

Test na równowagę kobiecej i męskiej energii: Dowiedz się, jak balansujesz swoje energie i jak wpływa to na Twoje relacje. Poznasz swoje mocne strony i obszary, które wymagają uwagi. Odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie idzie w relacji z mężczyzną: Przeanalizujemy najczęstsze błędy, które popełniają silne kobiety w związkach. Zrozumiesz, jakie zachowania mogą sabotować Twoje relacje i jak je zmienić. Praktyka na uwolnienie kobiecości: Wykonamy ćwiczenia, które pomogą Ci na nowo odkryć i wzmocnić Twoją kobiecą energię. Poczujesz, jak wraca do Ciebie naturalna moc i pewność siebie.Te warsztaty to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne działania, które przyniosą realne korzyści w Twoim życiu osobistym. To będzie czas pełen odkryć, refleksji i transformacji.

Dlaczego warto wziąć udział?

Otrzymasz konkretne narzędzia: Dowiesz się, jak unikać błędów i budować zdrowsze relacje. Zrozumiesz swoje potrzeby: Test pomoże Ci zidentyfikować, gdzie potrzebujesz równowagi między energią kobiecą a męską. Wzmocnisz swoją kobiecość: Praktyki uwolnienia kobiecej energii pozwolą Ci poczuć się pewniej i bardziej sobą w każdej relacji.

9.07 Kamila Tokarska 6 sekretów udanego występu jako gość w podcaście

Budujesz swoją markę osobistą? Marzysz o tym, żeby wystąpić w podcaście? Przyjdź na warsztaty “6 sekretów udanego występu jako gość w podcaście”

Warsztat pomoże Ci:

znaleźć ciekawy temat, żeby zaproponować go podcastom, żeby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, przygotować się do pierwszego występu w podcaście – technicznie i merytorycznie. Tylko praktyczne wskazówki: Prowadząca ten warsztat zrobiła ponad 90 wywiadów z gośćmi w swoim podcaście DobrostanPodcast.

Co wyniesiesz z warsztatów?

Dowiesz się jak budować markę eksperta, i dlaczego podcasty dają widoczność i zasięg. Dowiesz się jak się przygotować do swojego pierwszego wywiadu jako gość. Wskazówki jak znaleźć temat, który będzie ciekawy dla mediów/podcastera

Sprawdź, czy to dla Ciebie:

Chcesz dzielić się swoją wiedzą. Chcesz wystąpić jako gość w swoim pierwszym podcaście, ale nie wiesz jak napisać propozycję tematu i jakie tematy są ciekawe dla podcastów. Masz gotowość na widoczność i rozwój marki osobistej dzięki wystąpieniu w cudzym podcaście.

Ten warsztat nie jest dla Ciebie, jeśli: Masz regularne publikacje albo własny podcast i wiesz wszystko na ten temat

11.07 Agnieszka Pietruszka Jak rozmawiać z drugim człowiekiem, kiedy relacja nie jest dobra

Jak komunikować się z drugim człowiekiem przy barierach kulturowych, emocjonalnych, mentalnych. Warsztaty wykorzystujące metodę NUUN prowadzi autorka metody Agnieszka Pietruszka – pedagog specjalny, podróżniczka. Metoda jest  wynikiem podróży po świecie  w głąb różnych kultur, pracy biznesowej oraz pracy z dziećmi w Azji i Afryce..

Metoda NUUN  komunikacji z drugim człowiekiem oparta jest na budowaniu samoświadomości, poczuciu własnej wartości. W  Instytucie Wspomagania Rozwoju Człowieka i Edukacji w Akademii Pedagogiki Specjalnej powstaje praca doktorska poświęcona tej metodzie.

16.07 Kasia Kamionka Pozytywna dyscyplina – warsztat o docenianiu, umiejętności aktywnego słuchania, uważności i relacjach

Dla tych którzy stwiają na: – autentyczność, – uważnośc na siebie i druga osobę, – relacje: w pracy, w domu, ze znajomymi, w relacji z samym sobą / samą sobą. Chciałabym przybliżyć czym jest Pozytywna Dyscyplina, jej założenia i filary oraz przedstawić niektóre z jej 52 narzędzi (na konkretnych przykładach i w ćwiczeniach). Doświadczymy tego jak ważne jest doceniania, uważność, umiejętności aktywnego słuchanie, oraz relacje. Opowiem o prywatnej logice, czym jest, na czym sie opiera i jak tę wiedzę przełozyć na budowanie róznego typu relacji. Zaproszę do refleksji nad tym w jakim kierunku uczestnicy chcą prowadzić swoje życie oraz w zgodzie z jakimi wartościami. Przedstawię metodę małych kroków (jedno z narzędzi Pozytywnej Dyscypliny) i na koniec poproszę każdego uczestnika o wskazanie jednej rzeczy, którą zabiera z warsztatów i którą będzie chciał wprowadzić. JEDNĄ, KONKRETNĄ rzecz. Zawsze mam przygotowany plan i jednocześnie pozwalam sobie go modyfikować widząc potrzeby grupy. Często korzyatm z 52 kart Pozytywnej Dyscypliny, wtedy każdy z uczestników losuje kartę i kilka z nich omawiamy, tak aby konkretnie pokazać uczestnikom jak z nich korzystać na codzień.

18.07 Justyna Stańska Jak z pełną odwagą rozwijać swój biznes i wychodzić do świata? Warsztat z kartami Points of View

Dla właścicielek biznesu online, które czują, że nie wykorzystują swojego potencjału. Robią świetne rzeczy, ale mają wciąż klientów tylko z polecenia – a mogłyby docierać szerzej. Mają jednak opór przed marketingiem, sprzedażą online – i na tym warsztacie mogą dotrzeć do źródła i zmienić swoje nastawienie. Uczestniczka wyjdzie: – zainspirowana do działania online – z nową perspektywą patrzenia na marketing i sprzedaż – z nowymi pomysłami na oferty, które pozwolą jej zarabiać więcej, pracując mniej

23.07 Kamila Kułak Krąg kobiecy z tańcem intuicyjnym Shakti

Krąg kobiecy to medycyna lustra, siostrzeństwa i wsparcia. Podczas spotkania oczyścimy naszą energię, zasilimy się i skontaktujemy z Boginią w Nas. Taniec intuicyjny nie musi być ładny poprowadzę praktykę do większego czucia swojej kobiecości.

25.07 Kasia Dziubałka Jak i po co zrobić swoją stronę internetową na wordpress

30.07 Ewa Szledak Kocham swoją twarz

Zapraszam Cię na autoterapeutyczną praktykę zdrowia, urody i dobrego samopoczucia. Metodę stworzyłam czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia pracy z twarzą,w zakresie kosmetologii oraz wielowarstwowej terapii twarzy. Będzie to kobiece spotkanie w obecności, delikatności, z oddechem i akceptacją. Dotkniesz siebie, swojego umysłu i swojej duszy. Nawiązując intymną relację z własnym wnętrzem, odkryjesz niezwykły potencjał swojego ciała. Opowiem Ci o terapeutycznych i estetycznych zasadach pracy z twarzą i tym jakie to niesie korzyści dla całego organizmu. Podczas spotkania wspólnie zrobimy autoterapię twarzy. To czego doświadczysz, przez następne dni będzie pracowało dla Ciebie, na rzecz Twojego zdrowia i pięknego wyglądu. Nauczysz się doskonałej techniki, którą pokochasz, która będzie Cię wspierać, dbać o Ciebie. Byś czuła się dobrze, była piękna i zakochana w swojej twarzy. Do zobaczenia Ewa 539 004 040 Załóż wygodne ubranie, że swobodnym dostępem do dekoltu. Zjedz mały posiłek przed spotkaniem. Nie oczekuj niczego spodziewaj się dobrego