W lipcu i sierpniu po raz już trzeci przywiewa Letni Festiwal Rozwojowy Ciepły Wiatr.

Praha Studio przy ul. Floriańskiej 8/23 to kameralne miejsce na szkolenia, warsztaty rozwojowe, spotkania, kręgi oraz sesje fotograficzne. To prawdopodobnie najprzytulniejsza przestrzeń na warszawskiej pradze.. I miejsce, w którym będziemy gościć uczestników Letniego Festiwalu. Oto opis warsztatów sierpień

1.08 Mirosław Gajdek Sprzedaż ciszą – komunikacja z ciszą

– skupiam się na uczeniu się w oparciu o model Kolba (konkretne doświadczenie, refleksja obserwująca, abstrakcyjna konceptualizacja i aktywne eksperymentowanie)
– eksperymetujemy, doświadczamy i omawiamy to, co doświadczyliśmy.
– ćwiczymy w 80%, a w 20% teoretyzujemy o komunikacji między ludźmi
– wykorzystujemy umiejętności zadawania pytań, aby wiedzieć jak słychać swojego rozmówcę.
– warsztatami buduję świadomość i umiejętności rozróżnienia procesu gadania od procesu mówienia.

6.08 Alicja Łukasiewicz Mięśnie dna miednicy w spódnicy

Zapraszam Cię do poznania i odkrycia swojego Centrum – mięśni dna miednicy. Choć na co dzień ich nie widać i często o nich zapominamy to najbardziej aktywne mięśnie w naszym ciele. Na warsztacie dowiesz się jakie korzyści płyną z aktywnych ćwiczeń m.in: – wyeliminowanie nietrzymania moczu, – brak bólów kręgosłupa, – brak bólu podczas stosunku, – zwiększenie przyjemności s@ksualnej. Ponadto: 1. Dostaniesz merytoryczną wiedzę na temat mięśni dna miednicy, jakie pełnią funkcję w ciele Kobiety, o ich połączeniach między narządami, innymi mięśniami i kręgosłupem oraz informacje dlaczego są tak potrzebne Kobietom w codziennym życiu. 2. Doświadczysz medytacji oddechowych łączących oddech przeponowy z pracą mięśni dna miednicy. 3. Doświadczysz ćwiczeń rozluźniających i relaksujących Twoje ciało przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni dna miednicy. 4.Poczujesz co jest ważniejsze – napinanie czy rozluźnianie mięśni dna miednicy. 5. Dowiesz się i poczujesz co mięśnie dna miednicy mają wspólnego z Twoją przyjemnością seksualną? 6. Dostaniesz informację co zmienić w swoich codziennych nawykach aby wspierały Twoje mięśnie dna miednicy. A wszystko na luzie, bez spinki, bez treningu, w czuciu swojego ciała. Wybierz coś dla Siebie…. albo weź WSZYSTKO! Bo na WSZYSTKO ZASŁUGUJESZ

8.08 Magdalena Teterko-Walczak Wystąpienia publiczne w praktyce

Magdalena to: Wieloletnia członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Stale występuje w TV. Jako Mówczyni inspiracyjno – motywacyjna przemawia na największych scenach w Polsce i zagranicą. Wykładowczyni akademicka, ekspertka telewizyjna, autorka, podcasterka. Trener wystąpień publicznych, wystąpień przed kamerą oraz wystąpień wokalnych. Szkoli i występuje. Ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego ( 16 lat doświadczenia w Big Pharma – Roche, Novartis, Eli Lilly – wysokie stanowiska w tym międzynarodowe ,Członkini Zarządu). Swoją wiedzę i doświadczenie zbudowaną przez lata na różnych stanowiskach w korporacji potrafi skutecznie przełożyć na praktyczną wiedzę oraz wzbudzić inspirację i motywację do działania stąpieniach biznesowych przed klientami, zarządami i pracownikami. Uczy jak budować zespoły i utrzymywać relacje w organizacji. Specjalistka w obszarach zarządzania zmianą, rozwoju osobistego, inteligencji emocjonalnej, nowoczesnych technologii, AI i Learning Machine.

13.08 Wioletta Zagrzejewska  W harmonii dźwięków i emocji koncert kamertonów

20.08 Alki Drzewiecki Przepływ. Jak uruchamiać, rozbudzać i kierować energią? Krąg dla kobiet, mężczyzn, osób

Podczas spotkania zanurzymy się w odkrywaniu i rozbudzaniu energii życiowej. Rozpoznamy bariery, które blokują przepływ i wewnętrzne uliniowanie. Zaprosimy do Kręgu oddech, ruch i głos – wszystko, co pobudza, rozluźnia, otwiera. Podniesiemy wibracje by wzmocnić i uzdrowić emocjonalny i fizyczny dobrostan.

Od 15 lat podążam drogą poszerzania świadomości energetycznej, duchowych praktyk rozwijających odczuwanie i zmysłowość, ścieżką tantry serca (Mishra Tantra). Uczę się pobudzać kundalini i kierować tym, co hinduizm i buddyzm nazywa wewnętrzną energią, a nauka – dzięki fotografii kirlianowskiem – rejestruje w postaci wyładowań elektrycznych otaczającej nas aury. Na spotkaniu podzielę się kilkoma moimi praktykami.

Weź ze sobą swobodne ubrania, luźną głowę i bidon z wodą. Warto powstrzymać się od spożywania mięsa i jedzenia czegokolwiek na 3 godziny przed spotkaniem. Na spotkaniu nie będziemy wchodzić w kontakt fizyczny z innymi uczestni_cz_kami Kręgu.

22.08 Piotr Kosiński Zablokowane emocje – jak je uwolnić

Medycyną przyszłości będzie medycyna częstotliwości. Te słowa wypowiedział Albert Einstein i miał rację. Dzisiaj sami codziennie doświadczamy cudów samouzdrowienia. Tylko czy słowo – cud – jest tu na miejscu? Według nas nie jest. Wszystko co nas otacza jest energią. To co widzimy, czego dotykamy, smakujemy jest energią o pewnym, określonym stopniu zagęszczenia, o odpowiedniej wibracji. Dokładnie tak samo jest z naszym ciałem. Metody, którymi pracujemy, czyli Kod Emocji, Kod Ciała i Totalna Biologia dają piękne połączenie, tworzą efekt synergii, dzięki czemu szybciej i łatwiej dochodzimy do wydarzeń, które spowodowały określone choroby naszego ciała i identyfikujemy nierównowagi energetyczne. Uwalniamy te zablokowane energie, abyś odzyskał zdrowie. Na warsztatach opowiemy o tych metodach, zaprezentujemy jak się nimi posługujemy i dla chętnych przeprowadzimy sesje uzdrawiania.

27.08 Kasia Piotrowska Empatia jako klucz do serc Twoich odbiorców. Rola emocji w komunikacji i sprzedaży

Warsztat z marketingu i komunikacji dla osób, które już sprzedają swoje produkty i usługi, jak i dla osób, które są na początku tej drogi. Kluczem do skutecznej komunikacji jest zrozumienie swoich odbiorców na poziomie emocji. to pozwala budować reklacje i docierać do serc swoich odbiorców. Warsztaty pozwalają spojrzeć od strony emocji odbiorców na produkty i usługi. Będzie tez o błędach poznawczych i o tym jak nasz mózg podejmuje decyzje na poziome świadomym i podświadomym 🙂 Idea całego Letniego Festiwalu jest rozwojowa i takie tez chciałabym poprowadzić warsztaty.

29.08 Anna Niewiarowska Jak zadbać o swoją seksualność