Letni Festiwal Rozwojowy Letni Wiatr

18 maja  2024

Jak to śpiewa Natalia Przybysz: Ciepły wiatr, wiatr zmian zaczął wiać…

 

I w tym roku już po raz trzeci wiatr zmian zaczyna wiać w Praha Studio w Warszawie.

 

W lipcu i sierpniu po raz już trzeci przywiewa Letni Festiwal Rozwojowy Ciepły Wiatr. 

 

Praha Studio przy ul. Floriańskiej 8/23 to kameralne miejsce na szkolenia, warsztaty rozwojowe, spotkania, kręgi oraz sesje fotograficzne. To prawdopodobnie najprzytulniejsza przestrzeń na warszawskiej pradze.. I miejsce, w którym będziemy gościć uczestników Letniego Festiwalu.

 

Festiwal  ma na celu:

 

  • ułatwienie dostępu do warsztatów rozwojowych – wiele warsztatów w jednym miejscu
  • możliwość poznania wielu metod wspierania siebie – atrakcyjne ceny warsztatów
  • ułatwienie dostępu do współtworzących warsztaty i ich oferty wsparcia
  • promocja przestrzeni Praha Studio jako miejsca przyjaznego ludziom w poszukiwaniu zmiany

 

Jest skierowany do osób, które:

 

  • poszukują poprawy jakości swego życia na różnych poziomach
  • są otwarte na poznawanie, doświadczanie czegoś nowego, nieznanego do tej pory
  • są gotowe i otwarte na zmianę swojego życia
  • chciałyby doświadczyć różnych sposobów, metod i technik prowadzących do poszerzenia swojej świadomości
  • lubiących poznawać inspirujących ludzi i spędzać czas w przyjaznej atmosferze

 

Warsztaty będą się odbywały  2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 18.00-21:00 w kameralnych grupach.  Podczas spotkań jest czas przeznaczony dla każdego uczestnika, aby mógł się zaprezentować i opowiedzieć krótko o sobie i swoich potrzebach rozwojowych.

 

Festiwal, to dwa miesiące inspiracji, powodów do zmian, dobrej zabawy i znajomości na dłużej. 18 warsztatów, 18 prowadzących i różnorodność poruszanych tematów.

 

Tematyka warsztatów pozwala zaspokoić wiele potrzeb. Obejmuje zagadnienia z obszaru rozwoju zawodowego oraz osobistego. W trakcie trwania Letniego Festiwalu Rozwojowego będzie można wziąć udział w warsztatach o pozytywnej dyscyplinie, o występowaniu w podcastach, o sprzedaży ciszą, o zmianach w każdym wieku, o seksualności jako tworzeniu swego życia, w kręgu kobiet i wiele innych. Wkrótce ukaże się pełny harmonogram wydarzenia.

 

W tym roku do Festiwalu dołączyli partnerzy wydarzenia tacy jak Fundacja Kobieta Niezależna, Szczęśliwa z menopauzą, Szkoła Liderek, Generacja Kobiet, Akademia Światła Kobiet, E- wenus, Świat Kobiecej Mocy

 

Organizatorką Letniego Festiwalu Rozwojowego jest Anna Niewiarowska Rzeczniczka Kobiet w Menopauzie,  Mentorka Menopauzy i właścicielka  Praha Studio w Warszawie, w którym odbywają się sesje filmowo-fotograficzne, warsztaty i Letni Festiwal Rozwojowy Ciepły Wiatr.

 

Anna prowadzi mentoring dla kobiet dojrzałych,  wspiera kobiety w przywracaniu równowagi hormonalnej, energii życiowej i seksualnej dzięki naturalnym metodom opartym na Ajurwedzie. Autorka programu Anti aging w menopauzie, czyli odmładzanie poprzez oczyszczanie. Założycielka profilu na Instagramie Szczęśliwa z menopauzą

 

Autorka publikacji o zdrowiu i menopauzie w Czasopiśmie Harmonia. Twoje zdrowie Twoja odpowiedzialność oraz na portalach internetowych. Pomysłodawczyni wielu imprez oraz twórczyni Festiwalu Skrzydła i Korzenie, a także Letniego Festiwalu Rozwojowego. 

 

I czekając na rozpoczęcie sezonu festiwalowego możemy  zaśpiewać z Natalią: 

 

Co mi da Ciepły wiatr? Co zabierze? Ciepły wiatr mnie pcha do Ciebie. 

 

Zapraszam i czekam na Was

Anna Niewiarowska Szczęśliwa z Menopauzą