Ho, ho, ho, Mikołaj idzie!

11 grudnia 2023

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Dla jednych to powód o szerokiego uśmiechu na ustach, dla innych powód do stresu. Jednym ze stresowych powodów jest pomysł na prezent. Oczywiście jako fotografka przedstawię Wam kilka faktów, dlaczego sesja zdjęciowa to doby pomysł na prezent.

I. Dla rodziny
1. Dzieci szybko rosną, to fakt. Mamy mnóstwo zdjęć zrobionych telefonem, ale przyznaj się szczerze jak często do nich wracasz?
2. Zostają z nami na lata i dla przyszłych pokoleń. Pomyśl, że kiedyś prawnuczka będzie oglądać te zdjęcia i może znajdzie wspólne cechy z przodkami.
3. Warto mnie piękne zdjęcia. Tak takie ustawianie, zaplanowane, w odświętnych strojach. Będę super urozmaiceniem dla codziennych zdjęć.
4. Otrzymujesz zdjęcia w formie wydrukowanej, więc od razu wkładasz a w ramki i cieszysz się tym widokiem.
5. Kiedy fotograf robi zdjęcia wszyscy na nich jesteście. Nikt z waszej rodziny nie musi wykonywać tych zdjęć.

II. Dla innej kobiety
1. Sesja zdjęciowa to również cudowny pomysł jako prezent, dla przyjaciółki, mamy, szefowej.

2. Kobiety czasami wstydzą same iść na sesję, a jak już dostanie voucher to głupio będzie nie skorzystać. Taki przyziemny powód.
3. To również wspólne doświadczenie. Możecie wybrać się razem na sesję. Będziesz towarzyszką w tej podróży. A nie ma większego uznanie, niż kiedy możemy towarzyszyć innym w ważnym wydarzeniu.
4. To również czas dla samej siebie. Kobieta jest widziana, zaopiekowana. Wszyscy na sesji są tylko dla niej i dla jej dobrego samopoczucia.
5. I wreszcie to genialna pamiątka, żeby patrzeć na siebie z uznaniem i dostrzegać to piękna, które ja widzę w osobie kiedy ją fotografuję.

II. Dla swojego biznesu
1. W czasach social mediach, kiedy na bieżąco pokazujemy, co słychać w naszym biznesie, dobrze mieć do wykorzystania profesjonalne, autentyczne zdjęcia.
2. Dzięki sesji zdjęciowej otrzymujesz materiał, który możesz wykorzystać do promowania swoich usług.
3. Sesja zdjęciowa jest bardzo dobrą inwestycją kiedy budujesz swoją markę osobistą, nie tylko kiedy prowadzisz biznes.
4. Profesjonalne zdjęcie, jest również twoją wizytówką. Rozpoznawalnym obrazem w sieci. Często słyszę, a tak kojarzę Cię z sieci, masz takie fajne zdjęcie.

IV. Dla siebie
1. Oprócz obdarowywania innych warto pomyśleć też o sobie.
2. Dajesz sobie czas tylko dla siebie, dla zatroszczenia się o swój komfort, dobre samopoczucie.
3. Patrząc na finalny efekt zdjęć, myślisz ej jestem super. W chwilach zwątpienia wyciągasz zdjęcia i przeganiasz czarne myśli.
4. To moment dla samej siebie, bez rodzinny, bez myślenia o pracy, bez zastanawiania się co wypada a co nie.

Jeszcze kilka faktów, które dotyczą wszystkich rodzajów sesji. Kupując sesję otrzymujesz voucher, który ma zazwyczaj 6 miesięcy na realizację. Oznacza to, że możesz mieć zdjęcia wykonane również w porze letniej lub wiosennej.
Voucher możesz otrzymać nawet kilka dni przed świętami, kupujesz sesję, umawiasz się z fotografką i już kładziesz go pod choinkę.
Jeżeli sesja jest droższa niż Twój budżet, skrzyknij więcej osób i zróbcie prezent składkowy. Więc niż zastanawiaj się, szybko napisz zatem list do Świętego Mikołaja, aby pod choinkę przyniósł ci vouchver na sesję zdjęciową.
To będzie po prostu piękna pamiątka na lata.

Tekst i zdjęcia: Dorota Dabińska-Frydrych

www.ddfstudio.pl